משדה התעופה למרכז אמסטרדם: המדריך המלא

ברכבת, באוטובוס או בשאטל? כך תגיעו מסחיפול, שדה התעופה המרכזי של הולנד, אל היעד שלכם באמסטרדם

עכבר עולם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שקיעה בתשעת הרחובות באמסטרדם
צילום: Dennis Van De Water | Dreamstime
עכבר עולם

למרות ממדיה הצנועים של אמסטרדם, שדה התעופה שלה, סחיפול (Schipol), הוא הרביעי בגודלו באירופה. סחיפול ממוקדם במרחק של כ-18 ק"מ (15 דקות ברכבת) מאמסטרדם עצמה.

אם במקרה הגעתם למקום ברכב, לחצו כאן למידע על חניה בשדה התעופה.

» לאתר הרשמי של שדה התעופה
» אפליקציית המראות ונחיתות - אייפון
» אפליקציית המראות ונחיתות - אנדרואיד

רכבת

תחנת הרכבת בשדה ממוקמת מתחת לטרמינל הראשי, ויש שילוט ברור המוביל אליה. את הכרטיסים צריך לקנות לפני העלייה לרכבת בקופות או במכונות האוטומטיות. כרטיס לכיוון אחד עולה 3.60 יורו במכונות הכרטיסים ה-4.10 יורו בקופות. הרכבות יוצאות כל 10 דקות במשך היום ופעם בשעה במהלך הלילה מרציפים 1 ו- 2 ברחבת הנחיתות הראשית. 35 יורו תאלצו לשלם אם יתברר שאין ברשותכם כרטיס. למידע מפורט על הרכבת ומסלולה לחצו על הלינק.

אוטובוס תחנות האוטובוס של סחיפול נמצאות מול אולם ההמראות - נחיתות, שם תמצאו אוטובוסים לכל רחבי אסמטרדם, ולערים נוספות באזור. שני קווי אקספרס יוצאים משדה התעופה למרכז אמסטרדם - קו 300, שייקח אתכם אל המרכז התיירותי של אמסטרדם, יוצא שש פעמים בשעה במהלך היום ופעם בשעה בשעות הלילה. קו 310, המגיע לאזורים מרוחקים יותר, אינו פועל בלילה ויוצא פעם בחצי שעה במהלך היום.

למידע מפורט על קווי האוטובוס ויעדיהם לחצו על הלינק.

שאטל

Connexxion הוא שירות הסעות משדה התעופה ליותר מ- 55 מלונות בכל העיר. ההסעות יוצאות כל 10 דקות והכרטיס עולה 15.50 יורו לכיוון אחד ו-25 יורו הלוך ושוב. הדוכן של החברה נמצא באולם הנחיתות 2. להזמנה מראש לחצו כאן שימו לב, לחלק מבתי המלון בעיר יש שירות הסעות ללא תשלום משדה התעופה.

מוניות נמצאות מחוץ לטרמינל.