קבלן שלד וגמר |

קבלן שלד וגמר: הכירו את א.מ. מגדלי יהודה

רוצים לשפץ את הבניין אבל לא מעוניינים לעבור את התהליך הארוך והמייגע של תמ״א 38? הכירו את קבלן שלד וגמר - ״א.מ מגדלי יהודה״ - מייקאובר איכותי לבניין בתקופה קצרה

גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יהודה קבלן שלד
צילום: באדיבות א.מ מגדלי יהודה בע״מ
גיא כספי, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

בבניינים ישנים ישנו קסם, הם נותנים הצצה לעבר הרחוק ולתקופות יפות שכבר לא יחזרו, אך יחד עם הקסם באים גם צדדים חיוביים פחות. מצד אחד ישנו הצד האסתטי; הטיפול והטיפוח של בניינים ישנים נוטה להיעלם עם השנים, ובניינים שבעבר נחשבו לשיא הפאר עומדים כיום מבוישים, כשאת גופם מעטרים סגנונות ארכיטקטונים שנעלמו מהעולם.

מצד שני ישנו הצד הבטיחותי, כך שאם הצד האסתטי לא מהווה קריאת השקמה עבור הדיירים, הרי שבטיחותם חייבת להדליק נורה אדומה. בניינים ישנים שעומדים על תילם למעלה מ-40 שנה נמצאים בסכנת קריסה מתמדת, ועל כן העירייה שואפת להגיע לאותם הבניינים ולהכריז עליהם כ״בניין מסוכן המיועד להריסה״.

לא הכל אבוד וישנן דרכים לפתור את הבעיות האקוטיות הללו. בעוד שתמ״א 38 מתאימה לחלק קטן מהאנשים, רוב דיירי בניין המיועד לשיפוץ וחיזוק מבנה, נוטים להעדיף אלטרנטיבה פשוטה יותר וחודרנית פחות. בין מגוון האלטרנטיבות העומדות לרשותכם תוכלו לבצע חיזוק מבנה, עמודים ויסודות, וכן לבצע שחזור של הבניין, והכל מבלי להיגרר לסחבת ולבירוקרטיה של תמ״א 38. אז איך עושים זאת?

חברת ״א.מ מגדלי יהודה בע״מ״ פועלת כבר קרוב לעשור בתחומה, אחראית על שיפוץ, שיחזור וחיזוק מבנים רבים באזורים שונים במרכז הארץ.צילום: באדיבות א.מ מגדלי יהודה

חברת ״א.מ מגדלי יהודה בע״מ״ אשר פועלת כבר קרוב לעשור בתחומה, אחראית על שיפוץ, שיחזור וחיזוק מבנים רבים באזורי פתח תקוה, גבעת שמואל, חולון, בת-ים, יהוד, גבעתיים ועוד. אותם הפרויקטים שמבצעת החברה מספקים יתרונות רבים לדיירי המקום ובאופן מפתיע הכל נעשה בשקט מופתי מבלי שהדיירים ירגישו בשינויים המתחוללים ממש מתחת לרגליהם.
בניגוד לפרויקט תמ״א 38, בו חלק מהדיירים מפונים לתקופות ארוכות מדירתם והחלק הנותר נשאר וסובל מרעשים של אתר בנייה, בפרויקט מסוג חיזוק מבנה, הרעש כמעט ולא מורגש. במקרה שלקחתם יום מחלה והחלטתם להישאר בבית, תשמחו לגלות שהעבודות כל כך שקטות עד שתוכלו אפילו לתפוס שנ״צ של חצי שעה מבלי מפריע.

חשוב לשים את הדגש על ההבדל בין חיזוק מבנה לתמ״א 38. בחיזוק מבנה קיים ניתן לעבות את היסודות ובכך לחזקם; להוסיף מרפסת או מ״מד; להקים מעטפת חדשה ואטומה עם טיח אקרילי או חיפוי אבן, ובכללי לדאוג לכל שאר המרחב שנמצא בסביבת הבניין. גינה, לובי, מעקות וגדרות - את הכל ניתן לסדר במסגרת שיפוץ כולל של הבניין.

בתמ״א 38 ניתן לטפל באותם הדברים, אך הדבר כרוך לעיתים בהרעה משמעותית בתנאי המחייה. דירות ומשפחות חדשות מצטרפות לסביבה קטנה ומרוכזת. בניין שקט הופך לתהלוכה של ממש כשבמהלך היום נכנסים אליו ויוצאים ממנו הררי אנשים. כעבור זמן מה הפנטזיה מתנפצת והדיירים שקיוו שההשקעה שלהם תשתלם, מגלים שהפכו את הבניין שלהם למרחב ציבורי מלא באנשים.

בנוסף על השיפוץ הקוסמטי, תזכו ליהנות גם מעלייה משמעותית בערך הנכס שלכם צילום: באדיבות א.מ מגדלי יהודה בע״מ

השמירה על אינטימיות ושקט הבניין היא זו שדוחפת אנשים רבים לשיפוץ וחיזוק של המבנה בו הם גרים מבלי להכנס לענייני תמ״א. חברת ״א.מ מגדלי יהודה״ מכירה את העבודה על בוריה, עם ניסיון של עשרות פרויקטים הפרוסים בכל אזור המרכז. היא יודעת כיצד לשלב את עבודתה המקצועית לצד אורח חייהם של תושבי הבניין מבלי שיתקלו אלה באלה. כך מצליחה החברה לבצע פרויקטים בזמני שיא של 4-5 חודשים כשדיירי הבניין לא מבינים כיצד הזמן עבר כלכך מהר וכיצד הבניין שלהם נהיה כלכך יפה בזמן כה קצר.

אם אתם מבקשים לגור בבניין בטוח, כזה שלא נמצא תחת סכנה מתמדת של קריסה מצד אחד או פינוי בצו עירייה מצד שני, עליכם לחזק את הבניין בהזדמנות הראשונה שתינתן לכם. נוסף על השיפוץ הקוסמטי שתזכו לו וההנאה שבלחזור לבניין יפה ומטופח, תזכו ליהנות גם מעלייה משמעותית בערך הנכס שלכם שיכולה להתבטא בעוד כמה עשרות או מאות אלפי שקלים בעת המכירה.

היתרונות שמציעים חיזוק ושיפוץ מבנה ישן רבים מספור, בין אם ביצירת מרפסת חדשה או ממ״ד, בין אם ביצירת מרחב נעים ויפה יותר למחייה, ובין אם בשקט הנפשי שבידיעה כי הבניין בטוח למגורים. לאחר העלאת ההצעה בקרב דיירי הבניין וקבלת הסכמה בישיבת ועד הבית הבאה שלכם, תוכלו ליצור קשר עם ״א.מ מגדלי יהודה״ ולהתכונן למייקאובר הבא שלכם.

א.מ מגדלי יהודה

טלפון: 055-9422222, 054-6363666

שעות פעילות: לאורך כל היום - 24/7

בחזרה למדור