רפי גמיש: "הרכישה של Istudent על ידי קבוצת שכ"ל תפתח אפשרויות חדשות רבות לקהל הסטודנטים"

אין סטודנט בארץ שלא מכיר את מועדון הצרכנות Istudent, המציע מגוון רחב של הטבות לקהל הסטודנטים. לאחרונה רכשה קבוצת שכ"ל, בראשות רפי גמיש, את פעילות המועדון. ישבנו עימו לשיחה על התוכניות העתידיות של הקבוצה ושותפיה לפיתוח המועדון

חיים מדמוני
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חיים מדמוני
תוכן שיווקי

מועדון הצרכנות לסטודנטים Istudent, מיצב עצמו בשנים האחרונות כמותג השגור בלקסיקון הסטודנטיאלי ברחבי מוסדות ההשכלה הגבוהה בארץ. החיבור המתבקש והטבעי בין קבוצת שכ"ל (שקט כלכלי), אשר מסייעת לעשרות אלפי סטודנטים מדי שנה עם פתרונות מימון נגישים, לבין המועדון הטבעי, התרחש בתקופה האחרונה עת רכשה קבוצת שכ"ל את פעילות מועדון Istudent.

לכניסה לאתר והצטרפות ללא עלות למועדון Istudent, לחצו כאן
(ההרשמה לסטודנטים בלבד, נדרש אימות באמצעות תעודת סטודנט)

קבוצת שכ"ל הוקמה לפני כעשור על מנת להנגיש לסטודנטים הלוואות לצורך מימון שכר הלימוד - בסבסוד מלא, ללא ריבית וללא הצמדה. בעשור החלוף, היקף ההלוואות שהוענקו באמצעות שירותי הקבוצה לכ-250 אלף סטודנטים בעשרות מוסדות לימוד אקדמיים, עומד על למעלה מ-2.5 מיליארד ש"ח. לאור ההצלחה הרבה שנחלה שכ"ל בקרב קהל הסטודנטים, התרחבה הקבוצה לפעילות ענפה גם בעולמות נוספים, ביניהם שכירים, עצמאים ועסקים קטנים.

רפי גמיש: "נמשיך לפעול למען הסטודנטים, כפי שעשינו בעבר" צילום: עידן גרוס

גמיש סיפר לנו על התוכניות העתידיות של קבוצת שכ"ל ושותפיה להפעלת המועדון, דולצ'ה ויטה (דודו מחלב) וקבוצת פישמן (אמיר פישמן), והסביר כי השותפים יעשו שימוש בניסיונה הרב ובכוחם הצרכני והפיננסי, לטובת קידום מועדון Istudent, עם מגוון הטבות ושירותים המשתלמים ביותר במשק, אשר יכללו מגוון רחב מאוד של מותגים, רשתות ואטרקציות לצד הנגשה של הלוואות בתנאים ללא תחרות וכלים פיננסיים נוספים.

"מדובר במהלך נוסף של שכ"ל למען קהילת הסטודנטים", אמר גמיש והרחיב: "יש לנו תוכניות רבות לעתידו של המועדון ובכוונתנו למצב אותו כאחד ממועדוני הצרכנות המובילים במדינה. באמצעות השילוב של היכולות הפיננסיות שלנו לצד הכוח הצרכני של הקהל הסטודנטיאלי - אנחנו מתכננים הוספה של עשרות הטבות ייחודיות בנוסף לאלו הקיימות כיום".

חוסכים כסף בדרך אל התואר

בניגוד לעבר, ובייחוד לאור משבר הקורונה, מגלים הסטודנטים בישראל מודעות רחבה יותר למחירי מוצרים ושירותים, הם נעזרים בעשרות אתרי השוואת מחירים בתחומים שונים ומתנהלים כצרכנים הרבה יותר נבונים. בטרם רכישת מוצר כלשהו, מבצע הסטודנט הממוצע סקר שוק באמצעות האינטרנט, בודק עלויות ובוחן חלופות שונות. מועדון צרכנות פופולרי ואפקטיבי דוגמת Istudent בגלגולו החדש, מסייע באופן משמעותי לסטודנט לבחור את החלופה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר.

לאור זאת, מאות אלפי סטודנטים הצטרפו כחברים במועדון Istudent המאפשר להם לחסוך אלפי שקלים בעלויות ביגוד, מזון, מוצרי אלקטרוניקה, חבילות תקשורת, בילויים, שיעורים פרטיים ועוד.

רפי גמיש: "ככוח צרכני מלוכד - Istudent משיגים עבור הסטודנטים את ההטבות הטובות ביותר" צילום: Canva

"אנחנו עדים להתפתחות של תרבות צרכנית חכמה ושקולה בקרב ציבור הסטודנטים. הם מאמצים דפוסי רכישה מושכלים יותר המאפשרים להם לחסוך הרבה מאוד כסף - עובדה שהפכה להיות קריטית בעיקר בתקופת משבר זו, בה אנו נמצאים במצב של חוסר ודאות כלכלית", הרחיב גמיש על פעילות המועדון בעידן הנוכחי. "התנהלות פיננסית נכונה, היא צעד חשוב מאוד בדרך לסיום התואר ולחיים בכלל, והסטודנטים בימינו מבינים את זה הרבה יותר טוב".

גמיש אכן צודק, בעקבות משבר הקורונה המודעות הצרכנית הכללית במשק ובעיקר בקרב הסטודנטים, התחדדה מאוד. אותם סטודנטים מעדיפים לרכוש מחברות ומותגים המציעים הטבות ייחודיות במיוחד עבורם, על פני אלו שלא - מה שמוביל ליותר ויותר חברות המביעות רצון ועניין להצטרף להצלחה ולהעניק הטבות דרך המועדון.

אסף יחזקאל, מנכ"ל Istudent, אמר: "כבר למעלה מ-5 שנים ש-Istudent הינו מועדון הסטודנטים הגדול והמוביל בישראל. מעבר לכוח ולניסיון האדיר שקבוצת שכ"ל ושותפיה מביאים איתם לאייסטודנט, היא גם מאפשרת לנו להנגיש הלוואות בתנאים הטובים ביותר בשוק ובכך נושאת בשורה אדירה לחברות וחברי המועדון שלנו.

אמיר פישמן: "שמחים לאחד כוחות עם Istudent" צילום: פבל בולו

יחזקאל הוסיף: "מיום היווסדו של המועדון, הצטרפו אלינו למעלה מ-350 אלף סטודנטים. אנחנו עובדים מול החברות החזקות במשק הישראלי ויוצרים שיתופי פעולה גם עם גופים בחו"ל כדוגמת ASOS. עשרות אלפי סטודנטים נהנים מההטבות שלנו מדי יום. אנחנו מאמינים שהמספרים יתעצמו כעת עם הרוח הגבית של הבעלים החדשים ושיתופי פעולה נוספים שאנו רוקמים".

בחודשים האחרונים הצטרפו שותפים חדשים לIstudent - במטרה לקדם את המועדון לשלב אטרקטיבי יותר עבור החברים בו ויצירת סינרגיה עסקית שתוביל להנחות משמעותיות במגוון תחומים. אחד השותפים הם קבוצת פישמן אחזקות של אמיר פישמן, שמסר: "קבוצת פישמן אחזקות שמחה לאחד כוחות עם Istudent ולאפשר לחברי המועדון ליהנות מהטבות בתחומי פעילותה. בין החברות בקבוצה הפועלות בארץ, ניתן למצוא את אתר ג'ובנט (Jobnet.co.il) לחיפוש משרות ושירותים בתחום התעסוקה, אתר נרשמים ללימודים (nirshamin.co.il) לחיפוש לימודים, הכשרות וקורסים ושירותים בתחום ההשכלה ואת חברת פריפיט (freefit.co.il) המאפשרת כניסה למאות חדרי כושר ומועדוני ספורט ואיכות חיים בגמישות מלאה בכרטיס אחד, המוטען ומופעל באמצעות אפליקציה".

רפי גמיש סיכם ואמר: "הבעלים החדשים של מועדון Istudent יחוללו מהפכה נוספת בשוק הצרכנות לסטודנטים. המועדון יאגד את ציבור הסטודנטיות והסטודנטים בישראל ויציע להם הטבות שלא ניתן להתחרות בהן. יש לנו יעד חברתי-כלכלי והוא לאפשר לכל סטודנט להיות מסוגל לעבור את תקופת הלימודים בקלות, ללא קשיים כלכליים, ותוך כדי גם ליהנות מצרכנות חכמה ומשתלמת, ואנחנו עושים ככל שביכולתנו להשיג יעד זה".

לכניסה לאתר והצטרפות ללא עלות למועדון Istudent, לחצו כאן
(ההרשמה לסטודנטים בלבד, נדרש אימות באמצעות תעודת סטודנט)