פתרון חכם בהתאמה אישית לכל חלל מעוצב

אלגנטיות, איכותיות, נוחות ובעיקר מעוצבות ומשתלבות בסגנון הבית. מערכות הבית החכם של "ויטראה" – הן סימן חד משמעי שהעתיד כבר כאן

ענת יפה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עיצוב פנים מורן גוזלי
עיצוב פנים מורן גוזליצילום: עודד סמדר
ענת יפה
תוכן שיווקי

בית חכם, הוא כבר לא חלום אוטופי רחוק. הוא כאן, מוכן ומזומן לכל תרחיש בשגרת החיים, במרחב הביתי, ובעיקר משתלב באלגנטיות בעיצוב הכללי ומותאם בשלמות לנתוני החלל. בעולם הבנייה מעריכים כי בעתיד הלא רחוק מרבית הבתים החדשים יהיו עם אלמנטים חכמים ברמה כזו או אחרת. מי שיבחרו לצקת שינוי בחייהם, ולאמץ את מקסימום החידושים הטכנולוגיים יגלו היצע רחב, מגוון ומותאם בדיוק לצרכיהם. וכשצרכים אישיים הם לב העניין, מהנדסי חברת "ויטראה" לומדים את דפוסי ההתנהגות, סדר היום ואורח החיים של דיירי הבית. כל זאת כדי להתאים במיוחד עבורם מערכת חשמלית חכמה.

עיצוב והנדסת אנוש
שנות ניסיון רבות בתחומי העיצוב וההנדסה, הובילו את מהנדסי "ויטראה" למסקנה שאין פתרון קסם אחד המתאים לכולם. מסיבה זו פיתחה החברה מערכות חכמות, שונות וייעודיות, שיעניקו פתרונות טכנולוגיים ומעוצבים, חדשניים ואמינים לכל צורך חשמלי ולכל בית, משרד או בית מלון. החזון הזה מוביל את חברת "ויטראה", במציאת פתרונות המאפשרים להתחבר ולשלוט על החללים השונים - באלגנטיות, בפשטות ובנוחות.
אלגכנטיות היא שם המשחק, שהרי לעיצוב יש חשיבות גדולה ומכרעת. במרבית המקרים, מפסקים לתאורה ולתריסים, תרמוסטטים למזגנים או חימום תת ריצפתי, מסגרות לשקעים, אלמנטים חיוניים שמותקנים בכניסה לכל חדר, אינם מדברים בשפה עיצובית אחידה והרמונית. ב"ויטראה", יצרו אחידות אסתטית, בעזרת זכוכית וכך מתקבל מראה עיצובי אחיד ואלגנטי, המותאם גם לסגנון עיצוב הפנים של הבית. הזכוכיות במראה מאט או מבריק, בצבעים שונים, מותאמות למראה החלל הפנימי של הבית.

צילום: עודד סמדר

להנגיש את התרחיש
כשהמראה נעים והרמוני, המערכות החכמות של "ויטראה", מאפשרות לבצע מספר תרחישים, כך שיתאימו לצרכי הדיירים. לדוגמה, מעבר מחלל ציבורי לאזור החדרים, מכבה בלחיצה אחת אזור מסוים ומדליק תאורה, תריסים ומזגנים באזור אחר. זו ללא ספק נוחות מקסימלית בעיקר לדיירים מבוגרים.

צילום: עודד סמדר

דוגמה נוספת: בעת הכניסה לבית, שילוב לחצנים ולוח זמנים, יאפשר בלחיצה על המילה "כניסה" בשעות היום – לפתוח את התריסים. אותו לחצן "כניסה" ידליק בשעות הלילה את האור כך שתמיד תהיה כמות תאורה רצויה לצורכי הדיירים. גם 4 רוחות השמים הן חלק מהענין: כך לדוגמה אם התריס בביתכם פונה למערב, ובשעות השקיעה תרצו למנוע סינוור, תוכלו לכוון את המערכת להוריד את התריס, ובו בזמן להדליק את האור, או לעמעם אותו בדרגה הרצויה לכם. בהמשך לאחר השקיעה יעלה התריס שוב באופן אוטומטי והתאורה בסלון תתחזק.

אם כפתורים וכיוונונים, הם לא הצד החזק שלכם, תוכלו פשוט לדבר עם המערכת ע"י שימוש במערכות החכמות Alexa או Siri. דמיינו שאתם יושבים בנחת בסלון, ובלי לגעת בכלום מבקשים מ-Alexa לכבות את האור, להדליק את הדוד, לכוון את הטמפרטורה במזגן או לסגור את התריס.

תרחיש "יציאה" יעניק לכם את האפשרות לכבות מכשירים חשמליים מסוימים בזמן שהאזעקה נדרכת, רגע לפני שאתם יוצאים מהבית. המערכות של "ויטראה" הן לא רק חכמות ומעוצבות, הן גם הופכות את החיים להרבה יותר נוחים וטבעיים. רוצים לקום בבוקר בשלווה? אפשר לוותר על השעון המעורר, התריס יפתח לאיטו ואור טבעי יציף את החלל. זאת בזמן שהטמפרטורה בחדר ובשאר חלקי הבית תעמוד על מספר המעלות שהגדרתם מראש, והדוד ותנור האמבטיה יידלקו לזמן קצוב.

יצירה ישראלית כחול לבן
מפעלי החברה נמצאים בפארק שורק בראשון לציון, ומייצאים בגאווה ישראלית למדינות אירופה, ארה"ב, הונג קונג, הודו ודרום אפריקה. הפתרונות החכמים של "ויטראה", מותאמים למגוון פרויקטים: דירות קבלן, בתים פרטיים, בתי מלון, משרדים, מסעדות, מוזיאונים ועוד. רכיבי המערכות איכותיים ועומדים בתקנים אמריקאים ואירופאים מחמירים ביותר, עם 5 שנות אחריות. מומחי החברה מלווים כל פרויקט משלב התכנון הראשוני ועד הרגע בו לוחצים על הכפתור או פשוט אומרים את הבקשות, והדבר אכן מתגשם.

לאתר הבית של ויטראה