קורסים מקוונים באנגלית בהתאמה אישית

הארץ בשיתןף gymglish מציעים לכם דרך משעשעת ללמוד אנגלית. מדי יום יישלח אליכם במייל פרק חדש בסדרה שלנו על חברת Delavigne בסן פרנסיסקו. הצטרפו אל עובדי חברת הבשמים הבינ"ל המשגעת ודרך ההומור למדו אנגלית עסקית ומבטאים שונים

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

אז איך זה עובד?
כל בוקר שיעור אנגלית בהתאמה אישית
כל בוקר מקבלים אימייל באנגלית שמכיל מבחר פעילויות לימודיות באנגלית בכתב או בשמע בהתאמה אישית. 15 דקות של סיפורים, דיאלוגים, שאלות, שיעורים קצרים וחזרה על החומר הנלמד. 10-15 דקות בלבד, כלומר צורך במעט מאוד משמעת עצמית

עונים על השאלות
מגלים פרק חדש, בכתב ובשמע, על עלילות " Delavigne Corporation", חברת בשמים בסן פרנסיסקו: סיטואציות עסקיות, מגוון מבטאים, הומור, אנגלית עכשווית, "עסקית" ובינלאומית.

מקבלים משוב ותיקונים באופן מיידי
עונים על השאלות, שולחים את התשובות ומקבלים משוב עם תיקונים כולל הציון היומי, יחד עם הערות אישיות, אוצר המילים הנדרש ותמלילים של קטעי השמע.

יום למחרת, שיעור מותאם אישית חדש
המשך מסלול הלמידה נבנה בהתאם לתשובות הקודמות שלכם, לדרישות ולצרכים האישיים שלכם. Gymglish שם דגש על השגיאות הקבועות שלכם ומסייע לכם להשתפר בעזרת תכנית לימודית מותאמת אישית.

Gymglish מעדכן את חומר הלמידה באופן שוטף
בעזרת מנוע הבינה המלאכותית שלו , Gymglish בוחר את הסיפור לשיעור היומי בהתאם לרמת האנגלית ולדרישות המקצועיות והאישיות שלכם. האתר שומר בזיכרונו את היסטורית הלמידה שלכם וכדי לוודא שהחומר הנלמד נטמע בזיכרון התלמיד לטווח ארוך Gymglish מרכיב תכנית אישית לחזרה על החומר. Gymglish קובע את המועדים לחזרה על החומר הנלמד בעיתוי הנכון ביותר על מנת להבטיח שהחומר ייזכר לאורך זמן. כך השיפור שלכם נשמר לאורך זמן רב!

בואו להכיר את Delavigne Corporation:

לקבלת שבוע התנסות חינם לחצו כאן