פתיחת המרכז לכירופרקטיקה NSA ישראל

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

יש שיטות רבות לטיפול בבעיות השלד והגב שלנו שאנחנו מכירים מאז שהאדם הקדמון הזדקף על רגליו והפסיק לשבת ולעמוד נכון. כשמוסיפים לזה אורח חיים יושני בעייתי וחוסר תנועה כעט כרוני, ברור גם למה בעיות עצביות ושל השלד הפכו להיות כרוניות אצל כל כך הרבה מאתנו. אחת השיטות שמנסה לטפל בכך נקראת כירופרקטיקה. השם מורכב מהמילה כירו-ידיים, ופרקטיקה- ביצוע. זהי שיטה שמאבחנת, מטפלת ומונעת את ההפרעות במערכת שריר-שלד ודרך זה גם מטפלת בבעיות בריאות שונות שהן גורמות, מעבר לאורתופדיות. הדבר נעשה על ידי מניפולציות שדרתיות, הפעלת הידיים בשלל טכניקות שונות על מפרקים ועצמות, שלד ושרירים.

הכירופרקטיקה על שיטותיה השונות

הכירופרקטיקה המקורית נוסדה בשנת 1895 על ידי דניאל דיוויד פלמר בארצות הברית, על פי תפיסתו יש דרכי שונות לטפל בבעיות השריר-שלד. הוא ותלמידיו האמינו בפילוסופיה של חכמת הגוף שזורמת נכון ולכן יש להשיבה לזרימה נכונה בטיפול. מפילוסופיה זו התפתחה התורה המקורית על ידי מטפלים שונים והיא מקובלת היום במקומות שונים בעולם, שחלק מהרופאים מקבל אותה וחלק ספקני, אבל למי שהנסה בכך זה עובד על בעיות שונות. היא מתוספת לשיטות שונות של טיפול בבעיות הגוף והיא צוברת אוהדים לפי המטפלים בה. היא נחשבת היום למוכרת גם במרפאות של רפואה ציבורית, אולם רק מי שמורשה ומוכשר לפי חוק לטפל בשיטה זו יכול לעשות זאת.

כירופרקטיקה במרפאת המרכז לכירופרקטיקה

אם סבלתם מכאבי גב, צוואר, כיווצי שרירים, גב תחתון, שרירים תפוסים, הקרנת כאב לאיברים אחרים ופריצות דיסק, אתם בוודאי מכירים את השיטות שבהן ניסיתן לטפל בבעיות אלה לשווא. אתם מוזמנים לנסות כירופרקטיקה במרכז לכירופרקטיקה NSA ישראל משום ששם פיתוח את השיטות האלה עוד יותר לפי מומחיות הרופאים שעובדים שם, בתרפיות ידניות, מניפולציות ייחודיות ושיטות משלהם שפיתוח שלושת הכירופרקטורים המובילים של רשת זו, ד"ר שמי שגיב, ד"ר עודד מץ, וד"ר יוסי דבוש. זוהי רשת שיש לה שישה סניפים ברחבי ישראל ומלבד השיטה הקלאסית מיושמת שם גם שיטת NSA Network Spinal Analysis. זוהי שיטה מתקדמת שהניואנסים שה פותחו במרפאות לכירופרקטיקה ברחבי בעולם.

על רופאי הרשת

הקריטריון הראשי של בחירת כירופרקטור הוא הניסיון והידע שלו. שלושת מטפי הרשת הם בוגרי אוניברסיטאות לכירופרקטיקה מובילות בארה"ב, ולכל אחד הם ניסיון מגוון של יותר מעשרים שנה במקצוע זה. כל הכאבים המוכרים לכם מטופלים ברשת המרפאות, כמו כאבי ראש ואגן, ברכיים וסחרחורות, כאבי גב, צוואר וכתפיים, טיפול במיגרנה וכל סוג של טיפול שאפשר ורצוי לטפל בו שם. המרפא וההקלה שהביאו לאלפי מטופלים הופכים אותם למובילים בתחום זה בישראל למטופליהם המרוצים. שלושתם מצאו דרכם לשיטה זו משום שהשיטה קסמה להם בשל הטכניקה שמביאה לתוצאות מוכחות ויעילות לאורך זמן, ושל המומחיות שנרכשת בעבודה בה.

כירופרקטיקה היא שיטה עם מסר

ככל העובדים והמטפלים בשיטות שאינן מטפלות בדרכים המקובלות, גם כירופרקטיקה היא שיטת טיפול עם מסר עמוק שיש דרכים נוספות טפל במכאובים (כמו מתח נפשי וחרדות) שאין להם תשובה בדרך אחרת. יש פתרונות מעשיים שפותרים את הבעיה מהיסוד, ויש כאלה שגם אם אין דרך אחרת לתקן את הבעיה מהשורש יש עדיין דרך למנוע את ההשלכות הקשות שלה בכל זאת על בריאות המטופל. זוהי בדיוק האמונה של שלושת המטפלים במרכז לכירופרקטיקה ואותה הם מביאים לכל מקרה שמגיע אליהם. התפיסה של טיפול בעמוד השדרה השתנתה אצלם בעקבות הניסיון שרכשו ומשום כך הם משוכנעים היום יותר מתמיד שיש דרכים לטפל ולהגיע לריפוי עמוק גם אצל מי שכבר התייאש מכך.